Miranda Kerr e përsosur në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 29-02-2016 Miranda Kerr e përsosur  në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’

Supermodelja Miranda Kerr  në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, ia ka dalë të tërheqë të gjithë vëmendjen dhe të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

32- vjeçarja kishte veshur një fustan të kuq me dekolte të hapur dhe me disa prerje nga anash që i nxirrnin në pah trupin e përsorur dhe bukurinë e saj natyrale. Fustanin ajo e kishte veshur me sandale argjendi të cilat i kishte kombinuar me çantën.

Kerr është treguar e kujdesshme dhe ia ka dalë të mos gabonte me veshjen por të dukej e kuruar në çdo detaj.

12325104_1744586135775789_1476567072_n.jpg

12421816_1744585935775809_1403006650_n.jpg

12767624_1744586009109135_51823273_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05320405960083
array(1) { ["section"]=> string(70) "miranda-kerr-e-persosur-ne-ceremonine-e-ndarjes-se-cmimeve-oscar-33830" }