Miratohen ndryshimet në buxhet për energjinë dhe emergjencat civile, PD-LSI bashkojnë votat kundër

Publikuar tek: barometri, më 07:29 26-09-2017 Miratohen ndryshimet në buxhet për energjinë dhe emergjencat civile, PD-LSI bashkojnë votat kundër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020135879516602
array(1) { ["section"]=> string(103) "miratohen-ndryshimet-ne-buxhet-per-energjine-dhe-emergjencat-civile-pd-lsi-bashkojne-votat-kunder-93670" }