Mirë se erdhe në botë Khloe! Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:11 29-01-2018 Mirë se erdhe në botë Khloe! Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e ka shpërndarë vetë lajmin e lindjes së vajzës së saj ditën e sotme përmes një postimi në Instagram.

Bukukuroshja është kujdesur të postojë një foto shumë të ëmbël të dorës së bebes së saj të sapolindur dhe dorës së bashkëshorit të cilin Zajmina na e prezantoi vetëm para pak ditësh.

Tashmë të gjithë e dimë që vajza e këngëtares do mban emrin Khloe pasi mami Zajmina dhe miqtë e saj na e treguan këtë në baby shower-in e oganizuar përpara se Khloe të vinte në jetë. 

Screenshot_6.jpg

Screenshot_4.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erion Veliaj, Gaz Paja dhe Bes Kallaku e kishin lënë për vrap por ja kush ua prishi mendjen për kafe
Moderatorja e njohur e Top Albania Radio bëhet nënë, ja për kë bëhet fjalë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.034747838973999
array(1) { ["section"]=> string(83) "mire-se-erdhe-ne-bote-khloe-zaimina-vasjari-behet-nene-per-here-te-pare-foto-108385" }