“Mirë se vini në turizmin e mbeturinave”

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 10-06-2018 “Mirë se vini në turizmin e mbeturinave” Nga Arben Kola

Me çeljen e sezonit turistik, një denoncim për mbeturinat ka ardhur nga aktivisti Arben Kola.

 

Me anë të një postimi, Kola ka treguar gjendjen e mjerueshme të plehrave në Hanin e Hotit, në Shkodër. Aktivisti ka ironizuar turizmin në Shqipëri, duke përmendur edhe ministrin Blendi Klosi, Mirela Kumbaron dhe Bashkinë e Malësisë së Madhe.

Turizmi sipas #BlendiKlosi #MirelaKumbaro dhe #BashkisMalsiEMadhe️ Mirë se vini në turizmin e mbeturinave. #MbroNatyrën 
#SaveAlbanianNature Turp e faqja e zezë. Stop propogandën #MinistrijaeTurizmit”, ka shkruar Kola, teksa postimin e ka shoqëruar me video dhe fotografi.

34919573_2067693503445767_6048784833037991936_n.jpg34984496_2067693393445778_8450336227755819008_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në Tiranë, asnjë i lënduar
Aksident para Komisariatit të Policisë, plagoset rëndë një person »
Article Logic
Execution time: 0.12909603118896
array(1) { ["section"]=> string(45) "mire-se-vini-ne-turizmin-e-mbeturinave-123883" }