Mirela Kumbaro “i hedh një sy” veshjes së Eduard Shalsit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:18 08-11-2015 Mirela Kumbaro “i hedh një sy” veshjes së Eduard Shalsit ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro dhe deputeti i PS Eduard Shalsi

Dashamirësi dhe kujdes mes kolegësh. Kjo është një foto e shkrepur nga ambientet jashtë Kuvendit të Shqipërisë ku ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro dhe deputeti i PS Eduard Shalsi janë ndalur përballë  njëri-tjetrit.

Është ministrja Kumbaro ajo që kujdeset për kolegun e saj duke “i hedhur një sy” veshjes e duke u siguruar kështu nëse është gjithçka siç duhet me xhaketën e karvatën e deputetit, ndërsa po me aq kujdes njërën dorë ia hedh mbi sup.

Edhe deputeti duket i kënaqur nga kjo vëmendje e koleges së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030369997024536
array(1) { ["section"]=> string(60) "mirela-kumbaro-i-hedh-nje-sy-veshjes-se-eduard-shalsit-24938" }