“Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë video dedikuar bregdetit shqiptar nga gjigandi botëror i guidave turistike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:15 14-07-2017

Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë mëngjes një video të bregdetit shqiptar, si një ndër mrekullitë botërore për sezonin e verës.

Përmes një postimi në facebook, Rama shkruan se pamjet janë transmetuar nga gjigandi botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit, Lonely Planet.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video dedikuar bregdetit tonë të mrekullueshëm, publikuar nga gjigandi botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit, Lonely Planet”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028820037841797
array(1) { ["section"]=> string(113) "miremengjes-nga-edi-rama-me-kete-video-dedikuar-bregdetit-shqiptar-nga-gjigandi-boteror-i-guidave-turistike-86098" }