“Mirëmëngjes” nga Edi Rama, por urimi i kryeministrit sot ka një gabim të vogël

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:10 21-10-2017

Ashtu si çdo ditë kryeministri Edi Rama uron të gjithë shqiptarët kudo ndodhen që me mëngjes dhe bashkë me urimin e tij për një ditë të mbarë, shefi i qeverisë përcjell edhe një mesazh promovues për turizmin apo reformat konkrete të qeverisë së tij.

Por sot, kryeministri ka bërë një “kapërcim” të vogël. Rama në një staus në facebook u uron shqiptarëve një të “dielë të mbarë”, ndërkohë që sot në fakt është ende ditë e shtunë dhe disa sapo ka nisur.

Megjithatë, në dukje është një lapsus i korrigjueshëm, ndërsa poston mbresa të vizitorëve në Parkun e rilindur Arkeologjik e Natyror të Orikut në Vlorë, të shoqëruar edhe me një video.  

 

 

 rama_gafe_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Liri Berisha doli të flasë për Nënë Terezën, por të gjithë sytë ishin tek varësja që mbante në qafë: Ja sa kushton
Kapet “mat” Nard Ndoka, nuk i reziston dot kësaj biondeje (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.02067494392395
array(1) { ["section"]=> string(82) "miremengjes-nga-edi-rama-por-urimi-i-kryeministrit-sot-ka-nje-gabim-te-vogel-96665" }