Mirëmëngjes nga Edi Rama, poston pamje nga ky aksion kombëtar në të gjithë vendin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:20 27-10-2017 Mirëmëngjes nga Edi Rama, poston pamje nga ky aksion kombëtar në të gjithë vendin (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me pamje nga një aksion kombëtar përgjatë rrugëve nacionale në të gjithë territorin e vendit.

Ky aksion ka nisur prej 4 javësh dhe ka si qëllim pastrimin e rrugëve nga reklamat e tabelat e vendosura në kundërshtim me Kodin Rrugor.

“MIRËMËNGJES dhe me këto foto të Aksionit Kombëtar - që vijon tanimë prej 4 javësh - për pastrimin e të gjitha nyjeve dhe akseve rrugore nga teneqet, llamariniat, gomat dhe ngrehinat e vendosura anëve në kundërshtim me Kodin Rrugor duke cenuar jetën e qytetarëve, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri. 

22852980_10155257997241523_2132568014655692535_n.jpg

22780153_10155257997246523_8579008918124508357_n.jpg

 

22780508_10155257997251523_990450273766840684_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075790882110596
array(1) { ["section"]=> string(91) "miremengjes-nga-edi-rama-poston-pamje-nga-ky-aksion-kombetar-ne-te-gjithe-vendin-foto-97381" }