“Mirëmëngjes” nga kryeministri me këto pamje nga Lungomare (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:14 18-07-2017 “Mirëmëngjes” nga kryeministri me këto pamje nga Lungomare (FOTO)

Kryeministri Edi Rama uron të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale me pamje nga Lungomare në qytetin e Vlorës.

“MIRËMËNGJES dhe me këto imazhe të Lungomares mbrëmë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Kryeministri poston edhe disa foto nga projekti i ri, ndërsa vihet re një prezencë e madhe e vizitorëve gjatë orëve të mbrëmjes përgjatë Lungomares. 

20228225_10154966563941523_660275945949239199_n.jpg

20228427_10154966564001523_1323835054008703174_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03000020980835
array(1) { ["section"]=> string(67) "miremengjes-nga-kryeministri-me-keto-pamje-nga-lungomare-foto-86500" }