“Mirëmëngjes nga kryeministri! Rama e nis ditën me një urim të veçantë për të gjithë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:28 08-12-2017 “Mirëmëngjes nga kryeministri! Rama e nis ditën me një urim të veçantë për të gjithë (VIDEO)

Pavarësisht situatës së nxehtë dhe debateve politike për kryeprokurorin e përgjithshëm, kryeministri Edi Rama e ka gjetur kohën për të përcjellë një urim për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Sot shënon data 8 dhjetor, dita e rinisë.

Rama ka zgjedhur një video, në të cilan shfaqen pjesët më interesnate të natyrës shqiptare për të uruar ditën e rinisë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pjesëz të bukurive mbresëlënëse të Shqipërisë, ju uroj

GËZUAR DITËN E RINISË”, shkruan kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073816061019897
array(1) { ["section"]=> string(95) "miremengjes-nga-kryeministri-rama-e-nis-diten-me-nje-urim-te-vecante-per-te-gjithe-video-102372" }