Mirëqenia e ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:37 01-08-2016 Mirëqenia e ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi duket se i ka punët mirë me “të qenit mirë”. Mjaft t’i hedhin një sy kësaj fotoje për ta kuptuar. Ministri është fotografuar në plazh por më shumë sesa rrobat e banjos me ngjyrë, bie në sy barku i tij. Disa kile më shumë për Klosin që nga koha që ka marrë detyrën e re...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen bombola e gazit në burgun e Shënkollit, 1 person i vdekur
EKSKLUZIVE/ Zbardhen bisedat mes treshes Meta-Meidani-Kokëdhima: Qeveri e re në shtator »
Article Logic
Execution time: 0.02115797996521
array(1) { ["section"]=> string(60) "mireqenia-e-ministrit-te-mireqenies-sociale-dhe-rinise-48322" }