Miriam Cani dhe Alban Skënderaj drejt altarit? Këngëtarja zbulon PLANET

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 23-05-2019 Miriam Cani dhe Alban Skënderaj drejt altarit? Këngëtarja zbulon PLANET

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim çifti më i ëmbël dhe më i dashur për publikun.

Prej disa vitesh tashmë dyshja po bashkëjeton, madje kanë sjellë në jetë edhe një vajzë, Amelinë, por ende nuk kanë bërë një dasmë.

Shpeshherë në media është aluduar se Miriami dhe Albani po shkojnë drejt altarit, por deri më tani ende çifti nuk ka konfirmuar gjë.

Mbrëmjen e djeshme Miriami nuk i ka shpëtuar pyetjes së gazetarit Eraldo Rexho në emeisionin ‘Soiree’ për dasmën.

‘Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!’, u përgjigj këngëtarja duke zbuluar kështu se kurorëzimi do të bëhet shumë shpejt.

 

 

 

 

auto_alban-miriam1464618402.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033172130584717
array(1) { ["section"]=> string(77) "miriam-cani-dhe-alban-skenderaj-drejt-altarit-kengetarja-zbulon-planet-165410" }