Miriam i mëson hapat e parë vajzës, shikoni sa është rritur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 11-08-2016 Miriam i mëson hapat e parë vajzës, shikoni sa është rritur (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani po i mëson hapat e parë Ameli-së së vogël e cila po rritet dita-ditës.

“Edhe pak dhe do ecim vete pastaj”- shkruan Miriam, teksa duket tepër e lumtur që mban në krah "engjëllin" e vogël.

Ameli vetëm 8 muaj e gjysëm, është fëmija i parë i dy këngëtarëve tepër të dashur për publikun.

miriam_cani.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në një muaj 4 klipe, Ledri Vula djeg Ulqinin dhe rrëfehet te Labi (INTERVISTA-VIDEO)
Merret me të gjithë por bie vetë në “grackë”, opinionisti drekë me gazetaren seksi të sportit »
Article Logic
Execution time: 0.025989055633545
array(1) { ["section"]=> string(69) "miriam-i-meson-hapat-e-pare-vajzes-shikoni-sa-eshte-rritur-foto-49445" }