Miriami marton motrën, por mënyra si shkon në dasmë të mahnit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:00 24-07-2016 Miriami marton motrën, por mënyra si shkon në dasmë të mahnit

Këngëtarja Miriam Cami është bërë gati për ceremoninë e martesës së motrës së saj. 

Ajo ka postruar disa foto në Instagram, teksa e veshur me një fustan të verdhë të gjatë, ka mahnitur të gjithë fansat e saj. Me një tualet të lehtë, flokët e kapura bisht dhe fustanin e verdhë ajo ngjan si princeshë .

Miriam ka marrë shumë urime pozitive nga miqtë të cilët e komplimentojnë për ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë e saj. 

mirjam_cani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048027038574219
array(1) { ["section"]=> string(65) "miriam-marton-motren-por-menyra-si-shkon-ne-dasme-te-mahnit-47616" }