Miriami dhe Albani largohen nga Shqipëra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:33 08-02-2015 Miriami dhe Albani largohen nga Shqipëra

Kjo është pamja që na vjen nga “qielli i Miriamit dhe Albanit”. Çifti-këngëtar, ka vendosur të ikë larg nga Shqipëria. Këtë fakt na e ka bërë të ditur Miriam Cani nëpërmjet një fotoje të publikuar në “instagram’.

“ Në krahët e ëngjëllit tim, duke fluturuar larg prej këtu”,-shkruan Miriami.

Sigurisht që kur lexuam “ëngjëllit’, na shkoi mendja te i fejuari i saj Albani, por nuk na shkon mendja se për ku dhe për sa kohë do fluturojë çifti. Urojmë që mos të jetë për shumë gjatë…

Tani për tani, mirë e bënë që u larguan se fundja kohë përmbytjesh është …

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona gati për “Grammys 2015”, pritet me kuriozitet veshja
Bleona shkëlqen në Grammys, mediat ndërkombëtare e vlerësojnë »
Article Logic
Execution time: 0.031026840209961
array(1) { ["section"]=> string(45) "miriami-dhe-albani-largohen-nga-shqipera-2757" }