Miroslav Lajçak: Maqedonia dhe Bosnje-Hercegovina drejt shpërbërjes, 3 të tjera në krizë

Publikuar tek: barometri, më 08:17 08-03-2017 Miroslav Lajçak: Maqedonia dhe Bosnje-Hercegovina drejt shpërbërjes, 3 të tjera në krizë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025053977966309
array(1) { ["section"]=> string(92) "miroslav-lajcak-maqedonia-dhe-bosnje-hercegovina-drejt-shperberjes-3-te-tjera-ne-krize-71137" }