Mish, verë dhe raki, PS përgatit zgjedhjet në Tepelenë

Publikuar tek: barometri, më 08:08 04-12-2016 Mish, verë dhe raki, PS përgatit zgjedhjet në Tepelenë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026965141296387
array(1) { ["section"]=> string(58) "mish-vere-dhe-raki-ps-pergatit-zgjedhjet-ne-tepelene-61515" }