Miss Kosova deklaron publikisht: Jam ende e virgjër (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:05 08-03-2017 Miss Kosova deklaron publikisht: Jam ende e virgjër (VIDEO)

Nora Muja është pa dyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja nga Kosova që jeton në Gjermani së fundmi korri edhe suksesin e radhës.

Ajo u zgjodh Miss Grand Kosova dhe në tre mujorin e fundit të vitit do ta përfaqësojë shtetin në Vietnam.

 Në intervistë për Prive, krahas detajeve të tjera Nora u pyet edhe për jetën private. Besoni ose jo, bukuroshja 22 vjeçare deklaroi që nuk ka pasur kurrë të dashur dhe vazhdon të jetë e virgjër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024188995361328
array(1) { ["section"]=> string(62) "miss-kosova-deklaron-publikisht-jam-ende-e-virgjer-video-71123" }