Miss Shqipëria me të dashur grek: Shqiptarët nuk më kanë ngacmuar asnjëherë mua, s’me kanë folur ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:18 07-07-2016 Miss Shqipëria me të dashur grek: Shqiptarët nuk më kanë ngacmuar asnjëherë mua, s’me kanë folur ndonjëherë

“Shqiptarët nuk më kanë ngacmuar asnjëherë mua, s’me kanë folur ndonjëherë, s’e di pse”, kështu shprehet Kristina Skura, fituesja e kurorës “Miss Shqipëria” e cila është në një marrëdhënie me një grek.

“Ne jemi njohur në Kretë, kemi rreth një vit bashkë. Ai studion në Athinë për marketing. Jemi njohur nga shoqria e përbashkët por ai më ka thënë se më pa pasur qejf shumë vite më përpara”, thotë Kristina për Summer Pages.

Pse nuk zgjodhi një mashkull shqipar por një grek?

Po sepse shqiptarët nuk më kanë ngacmuar asnjëherë mua, s’me kanë folur ndonjëherë, s’e di pse.

Çfarë i tha i dashuri grek kur Kristina fitoi Miss Shqipëria?

Më mori në telefon dhe po qante. Ka qarë shumë atë natë. Më tha se gjithmonë kishte besuar se do isha unë ajo që do ta fitonte këtë trofe.

skur.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073809862136841
array(1) { ["section"]=> string(111) "miss-shqiperia-me-te-dashur-grek-shqiptaret-nuk-me-kane-ngacmuar-asnjehere-mua-s-me-kane-folur-ndonjehere-45805" }