Missi i parë shqiptar s’heq dorë nga “kurora e bukurisë”, jep një video-mesazh për newsbomb.al

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 29-12-2016
Valbona Selimllari by newsbomb-al

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari e cila pavarësisht viteve duket se vazhdon ta mbajë ende denjësisht bukurinë e saj duke u shfaqur gjithnjë e freskët dhe e qeshur para publikut.

Missi dërgon një mesazh urimi për lexuesit e newsbomb.al dhe gjithë shqiptarët duke uruar një vit më të mbarë se ky që kaluam.

“Paqja, lumturia dhe dashuria mbizotërftë në familjet tuaja”, uron e buzëqeshur Selimllari nga makina e saj në prehje, ashtu sikurse e do edhe rregullorja e qarkullimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036800146102905
array(1) { ["section"]=> string(97) "missi-i-pare-shqiptar-s-heq-dore-nga-kurora-e-bukurise-jep-nje-video-mesazh-per-newsbomb-al-64117" }