Mitro Çela ia bën “bam”, publikon foton nga dhoma e gjumit me gruan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:54 19-10-2016 Mitro Çela ia bën “bam”, publikon foton nga dhoma e gjumit me gruan

Mitro Çela, mjeshtër i të shkruarit, i njohur për natyrën e tij të drejtpërdrejtë, ka treguar edhe këtë herë se di të jetë pa komplekse.

Mitro ka publikuar një foto private nga dhoma e gjumit me bashkëshorten e tij.

Të dy para pasqyrës, të qeshur, dhe me krevatin disi të shprishur nga pas, ata duken lumturisht të dashuruar. Mitro Çela u rimartua me gruan e tij në moshën 60 vjeçare. "E bëra për të ndalur pleqërinë", tha ai asokohe...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023686170578003
array(1) { ["section"]=> string(70) "mitro-cela-ia-ben-bam-publikon-foton-nga-dhoma-e-gjumit-me-gruan-56698" }