Moda e atleteve, zbulohet deputeti që "kopjon" sitlin origjinal të Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:15 12-09-2017 Moda e atleteve, zbulohet deputeti që

Veshja e kryeministrit Edi Rama në shumë aktivitete kombëtare dhe ndërkombëtare me atlete ka shkaktuar një debat të gjerë në Shqipëri.

Por mesa duket veshja e atleteve është duke u kthyer në një trend tek politikanët shqiptarë. Njëri nga ata deputetë që ka kopjuar këtë sitl të Ramës është ish-kryeministri socialist Bashkim Fino.

Në një foto të shkrepur nga fotografi i Kuvendit Agim Rama, Fino shfaqet i veshur me atlete.

Nuk dihet nësë kjo është një zgjedhje sitilistike e Bashkim Finos apo një zgjdhje shëndetsore, ashtu siç është shprehur Rama për veshjen e tij.

Foto:

21731282_1972129663053052_6760709170021523199_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019502878189087
array(1) { ["section"]=> string(75) "moda-e-atleteve-zbulohet-deputeti-qe-kopjon-sitlin-origjinal-te-rames-92137" }