Moda e re që po zhvesh VIP-at, këngëtarja e njohur del me gjoksin zbuluar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:26 06-03-2017 Moda e re që po zhvesh VIP-at, këngëtarja e njohur del me gjoksin zbuluar (Foto)

Ajo bën gjitmonë bujë me daljet e saj në publik për shkak të stilit të saj të veçantë në veshje.

Po këtë herë duket se e ka çuar në një tjetër nivel stilin e saj.

Këngëtarja 34-vjeçare e muzikës rrep, Nicki Minaj, u paraqit me gjoksin zbuluar në një sfilatë në javën e modës në Paris.

Minaj ishte e ftuar speciale në sfilatën e stilistit Haider Ackermann. Ajo kishte një veshje mjaft elegante dhe mbante një palë syze të mëdha, por vëmendja e të gjithë fotografëve të pranishëm ishte padyshim diku tjetër.

niki.jpgniki1.jpgniki4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017508983612061
array(1) { ["section"]=> string(83) "moda-e-re-qe-po-zhvesh-vip-at-kengetarja-e-njohur-del-me-gjoksin-zbuluar-foto-70896" }