Modelja Brittny Ward pozon “nxehtë” nga dushi (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:42 17-01-2017 Modelja Brittny Ward pozon “nxehtë” nga dushi (FOTOT)

Modelja Brittny Ward ka realizuar disa poza tepër të “nxehta” në të cilat është paraqitur gjysmë nudo. 25 -vjeçarja dukej tejet seksi dhe mjaft joshëse në pozat e realizuara pas daljes nga dushi si dhe nën dritën e diellit. Fotot e publikuara nga Daily Mail kanë bërë bujë në media.

123.jpg1.jpg12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18160009384155
array(1) { ["section"]=> string(55) "modelja-brittny-ward-pozon-nxehte-nga-dushi-fotot-65726" }