Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon trupin me veshje transparente (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 24-01-2017 Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon trupin me veshje transparente (Foto)

Supermodelja, Bella Hadid është e njohur tashmë për veshjet me ‘rrezikshmëri’ të lartë.

Ajo ka marrë pjesë në një event të Christian Dior në Paris e veshur me një fustan transparent që nuk i linte aspak vend imagjinatës.

Modelja dukej mjaft në formë e veshur me një fustan blu të hapur me një korse transparente që i ekspozonte gjoksin.

bella3.jpg

 bella.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon foto nga ceremonia (Foto)
'Sëmundja e puthjes', ja nga se shkaktohet dhe ndërlikimet shëndetësore »
Article Logic
Execution time: 0.033728122711182
array(1) { ["section"]=> string(92) "modelja-e-njohur-nuk-i-le-vend-imagjinates-ekspozon-trupin-me-veshje-transparente-foto-66490" }