Modelja shqiptare bashkëpunim me këngëtarët Chris Brown dhe 50 cent?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 30-06-2016 Modelja shqiptare bashkëpunim me këngëtarët Chris Brown dhe 50 cent?!

Modelja e njohur shqiptare ka postuar një video shumë provokuese në Instagram teksa ka bërë “Tag” edhe dy reperët e famshëm Chris Brown dhe 50 Cent në të cilën shkruhet “Më fusni shpejt në punë”.

Bëhet fjalë për Vildane Zenelin e cila ka pozuar në një set  fotografik me të brendshme.

Nuk e dimë nëse ajo do të bashkëpunojë si këngëtare me dy reperat, apo nëse do të jetë modele në klipet e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024460077285767
array(1) { ["section"]=> string(73) "modelja-shqiptare-bashkepunim-me-kengetaret-chris-brown-dhe-50-cent-45028" }