Modelja shqiptare poston video SENSUALE, kërcen dhe i tund të pasmet burrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 20-07-2018 Modelja shqiptare poston video SENSUALE, kërcen dhe i tund të pasmet burrit Aferdita Dreshaj

Ajo është ndër modelet më të njohura në Shqipëri, së fundmi edhe për dasmën madhëshore që organizoi.

Bëhet fjalë për bukuroshen Afërdita Dreshaj e cila pak ditë më parë i dha fund beqarisë me sportistin çek, Jakub.

Modelja këto ditë me diell po i kalon me bashkëshortin e saj në det, ndërkohë ka postuar shumë foto dhe video në Instagram për ndjekësit e shumtë.

Por video e fundit ka bërë ‘namin’ në rrjet, pasi është mjaft sensuale.

Afërdita shihet teksa kërcen dhe tund të pasmet para bashkëshortit të saj, ndërsa duket mjaft e lumtur.

 

Aferdita Dreshaj?

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Mirëseerdhe Ajka”, Besi dhe Xhensila publikojnë FOTOT nga pritja madhështore
Nuk ndalet Klaudia Pepa/ NDEZ rrjetin me FOTO PROVOKUESE, tregon të pasmet dhe ha shalqi »
Article Logic
Execution time: 0.025232076644897
array(1) { ["section"]=> string(81) "modelja-shqiptare-poston-video-sensuale-kercen-dhe-i-tund-te-pasmet-burrit-128519" }