Modelja shqiptare tregon linjat super seksi në disa foto nudo (+16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 26-10-2016 Modelja shqiptare tregon linjat super seksi në disa foto nudo (+16)

Besa Istrefi, modelja shqiptare nga Mitrovica, po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen në rrjetet sociale me setet fotografike.

Por ajo nuk ka komplekse për të treguar edhe lindjat e saj seksi. Së fundmi Besa ka postuar disa foto thuajse krejtësisht nudo.

BEsa48384r8fhrfnshot_1.jpg

Sasdqagfqaefzsdffffshot_1.jpg

Sbesaistrefinshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur shqiptare publikon foton me bashkëshortin dhe fëmijët: Secili të mbajë kopjen e vet
Ja si duket vajza 20-vjeçare e Eminem (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0039510726928711
array(1) { ["section"]=> string(70) "modelja-shqiptare-tregon-linjat-super-seksi-ne-disa-foto-nudo-16-57467" }