Modelja shqiptare vjen "nxehtë" nga deti, ekspozon linjat e saj me bikini (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 30-01-2017 Modelja shqiptare vjen

Modelja shqiptare e apasionuar pas fitness, Dorina Mema në këto kohë të ftohta në Shqipëri ndodhet në brigjet ekzotike. 

Ajo ka ekspozuar trupin me muskuj dhe tepër në formë duke pozuar me pamje nga deti. 

 

GSEDRFGV.png

RDG.png

GRSEDFG.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025424957275391
array(1) { ["section"]=> string(82) "modelja-shqiptare-vjen-nxehte-nga-deti-ekspozon-linjat-e-saj-me-bikini-fotot-67154" }