Modelja sulmon 35 vjecarin, e qëllon me pëllëmbë i vjedh edhe celularin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 27-08-2015 Modelja sulmon 35 vjecarin, e qëllon me pëllëmbë i vjedh edhe celularin (VIDEO)

Një modele është kapur në kamera në Britani ndërsa ka qëlluar me pëllëmbë në fytyrë një 35 vjeçar, për shkak të një inati rruge.

Andrew, 35 vjeç po merrte vajzën e tij dy vjecare Daisy për të parë familjen dhe ishte për pak minuta në semafor. Por kur u ndalën në semaforin e kuq, gjakrat u nxehën. Bukuroshja e cila vitin e kaluar kishte dalë në një revistë skoceze pa të brendshme, u kap në kamera duke u përplasur me Andrew. Pati britma, të shara dhe goditje të shpejtë në fytyrë, ndërkohë që shoferët të tmerruar u binin borive, raporton Mirror.

Andrew shkon te makina për të marrë telefonin e tij, por iphone nuk gjendej më. Përpara gjykatës, modelja u deklarua fajtore për sulmin dhe vjedhjen e telefonit cellular. Megjithatë dënimi u shty deri në shkurt. Babai i vajzës i tha medias se ishte i tronditur. “Nuk mendoja se dikush mund të bënte një gjë të tillë. Kjo është e gjitha në video.

Glencross Bell është një ish Miss që ka dalë edhe në Vogue Italia. Vitin e kaluar u shfaq në Pg7 Magazine.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024585962295532
array(1) { ["section"]=> string(82) "modelja-sulmon-35-vjecarin-e-qellon-me-pellembe-i-vjedh-edhe-celularin-video-19351" }