Modelja tregon metodën si të dalloni menjëherë gjoksin falso (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 27-01-2017 Modelja tregon metodën si të dalloni menjëherë gjoksin falso (Video)

Shumë njerëz mund t’i paragjykojnë modelet bukuroshe si mendjelehta dhe të paditura, por kjo modele ruse me 4 milion ndjekës në Instagram ka për qëllim t’ju provojë të kundërtën.

Sveta Bilyalova shkruan se në cilësinë e shkencëtares ka arritur të zbulojë një metodë të shpejtë për të dalluar gjoksin fals, shkruan Newsbomb.al.

modeljaq234nshot_1.jpg

Metoda quhet “Verifikimi i Origjinalitetit të Gjoksit” dhe gjithçka që ju nevojitet janë dy telefona smart.

Pasi të keni ndezur “flashin” në secilin telefon fikni dritën e dhomës dhe ngjitini telefonat pas gjoksit, në mënyrë që drita t’i përshkojë ato tejpërtej, shkruan Newsbomb.al.

modeljaq234nshot_1_copy.jpg

Sipas modeles gjoksi fals, apo ai me silicon shndërrin në ngjyrë të kuqe, ndërsa gjoksi origjinal thuajse nuk e lejon përçimin e dritës.

Ndiqni video demonstrimin:

 

A video posted by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088464021682739
array(1) { ["section"]=> string(72) "modelja-tregon-metoden-si-te-dalloni-menjehere-gjoksin-falso-video-66844" }