Moderatoren e Top Channel “e detyrojnë” të veshë për herë të parë fustanin e bardhë të nusërisë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 08-01-2017 Moderatoren e Top Channel “e detyrojnë” të veshë për herë të parë fustanin e bardhë të nusërisë (Foto)

Nuk mendonte kurrë se do të vishte fustanin e nusërisë, por sot, gazetarja e njohur e Top Channel, Jonida Shehu falenderon Adi Krastën dhe stafin e “E Diell”.

Verën e vitit të kaluar, moderatorja e “Pasdite në Top Channel”, Jonida Shehu solli në jetë vajzën, Kristal. Por mesa duket ajo kurrë nuk e kishte menduar që do vishej me të bardha dhe ky ishte edhe peng i familjarëve.

15871935_1315787125163066_8226257379419751793_n.jpg

15826551_1315822198492892_2498069293075684285_n.jpg

f34tywrggfshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019380807876587
array(1) { ["section"]=> string(104) "moderatoren-e-top-channel-e-detyrojne-te-veshe-per-here-te-pare-fustanin-e-bardhe-te-nuserise-foto-64953" }