Moderatorja dhe aktorja shqiptare shfaqen në të njëjtën dhomë hoteli, mbuluar me trëndafila dhe… (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:54 10-08-2018 Moderatorja dhe aktorja shqiptare shfaqen në të njëjtën dhomë hoteli, mbuluar me trëndafila dhe… (FOTO) Roza Lati dhe Ana Lika

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, ndërsa Ana Lika ndër aktoret e preferuara.

Dy bukuroshet mesa duket gëzojnë shoqëri të mirë me njëra tjetrën, pasi kanë vendosur të kalojnë pushimet së bashku.

Në disa pastime në Instastory, Roza dhe Ana duket se ndajnë të njëjtën dhomë, teksa shfaqen të lumtura për nisjen e pushimeve.

Madje dhoma e hotelit është e mbuluar me trëndafila, ndërsa vajzat shijojnë fruta mbi shtrat.

9P0.jpg

38916147_305356033568378_2102671144644509696_n.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 30 vite nga vrasja e Havzi Nelës, reagon Basha: E keqja përsëritet, çfarë të zezash e presin atë popull
‘Bashkëqytetari im’, vizita e Haradinaj në Vlorë, reagon ish-kryebashkiaku: Ju jeni vlonjat »
Article Logic
Execution time: 0.0173180103302
array(1) { ["section"]=> string(106) "moderatorja-dhe-aktorja-shqiptare-shfaqen-ne-te-njejten-dhome-hoteli-mbuluar-me-trendafila-dhe-foto-130700" }