Moderatorja e famshme shqiptare i futet biznesit, ja investimi i saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 01-02-2017 Moderatorja e famshme shqiptare i futet biznesit, ja investimi i saj (Foto)

Moderatorja jonida Vokshi ka vendosur t’i futet botës së biznesit, pas një karriere disa vjeçare në ekranet e televizionit.

Pas sukesit si aktore në serialet e “Digitalb” si “7 ditë” dhe “Skënderbeg”, por edhe prezantimin e emisionit “Thurrje”, Jonida Vokshi ka hapur lokalin e saj.

“Hapet së shpejti bari im ”Yo-Yo””, njofton ajo në Instagram. /Newsbomb.al

jonidavokshi-yo-yo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034433841705322
array(1) { ["section"]=> string(78) "moderatorja-e-famshme-shqiptare-i-futet-biznesit-ja-investimi-i-saj-foto-67398" }