Moderatorja e njohur feston ditëlindjen, pubikon foto nga festa (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 09-01-2017 Moderatorja e njohur feston ditëlindjen, pubikon foto nga festa (Foto)

Moderatorja e emisionit sportiv “Fans Zone”, Bora Zemani feston sot 25-vjetorin e lindjes.

Vetë moderatorja ka publikuar në Instagram foto ku tregon momente nga ditëlindja e saj ku është surprizuar me plot buqeta me lule dhe një tortë me portretin e familjes së saj.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë Zemani ishte pjesë e spektaklit ‘Dance With Me’ ku kërcente së bashku me këngëtarin Alban Ramosaj.

bora9.jpgbora_zemani.jpgbora_zemani1.jpgbora_zemani2.jpgbora_zemani3.jpgbora_zemani4.jpgbora_zemani6.jpgbora_zemani7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025349140167236
array(1) { ["section"]=> string(73) "moderatorja-e-njohur-feston-ditelindjen-pubikon-foto-nga-festa-foto-65006" }