Moderatorja e njohur shqiptare e nis Vitin e Ri nga deti: Dy dashuritë e mia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:44 01-01-2017 Moderatorja e njohur shqiptare e nis Vitin e Ri nga deti: Dy dashuritë e mia

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar Rudina Magjistari, e ka nisur Vitin e Ri 2017 nga një pamje bregdetare.

Para pak minutash, Rudina ka publikuar për të gjithë ndjekësit e saj foton e bashkëshortit me vajzën e tyre Mian.

“Dy dashuritë e mia”, shkruan moderatorja e lumtur për çka jeta i ka dhënë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022664070129395
array(1) { ["section"]=> string(81) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-e-nis-vitin-e-ri-nga-deti-dy-dashurite-e-mia-64373" }