Moderatorja e njohur shqiptare “mban frymën” në Rusi: Është magjike, baby...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 08-12-2016 Moderatorja e njohur shqiptare “mban frymën” në Rusi: Është magjike, baby...

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani e ka mbajtur frymën në Rusi në këto ditë festash.

Arbana publikon këtë foto nga Shën Petergurgu ndërsa shkruan se e gjitha është magjike.

“It’s magic baby”, thotë Arbana e cila ka marrë edhe urimet e ndjekësve për qendrim të këndshëm atje...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017319917678833
array(1) { ["section"]=> string(75) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-mban-frymen-ne-rusi-eshte-magjike-baby-61974" }