Moderatorja e Top Albania Radio prezanton të dashurin me një foto intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 26-12-2016 Moderatorja e Top Albania Radio prezanton të dashurin me një foto intime

Moderatorja e Top Albania Radio, Elona Duro ka preferuar gjithnjë që të qëndrojë larg shtypit rozë dhe jetën e saj private të mos e bëj pjesë të gazetave.

Megjithatë ajo ka vendosur që për krishtlindje të prezantojë të dashurin me një foto shumë intime.

“Bëni dashuri, jo luftë”, shkruan Elona në foton ku shfaqet duke puthur të dashurin.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033197164535522
array(1) { ["section"]=> string(78) "moderatorja-e-top-albania-radio-prezanton-te-dashurin-me-nje-foto-intime-63790" }