Moderatorja e Top Channel nis pushimet, me mamin te “Folie Marine”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:09 29-06-2016 Moderatorja e Top Channel nis pushimet, me mamin te “Folie Marine”

Moderatorja e emisionit të mëngjesit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel nis pushimet verore.

Anjeza Maja duket në superformë këtë sezon ndërsa ka zgjedhur të jetë në shoqërinë e personit më të rëndësishëm të jetës: nënës.

“Me mamin”, shkruan Anjeza nga Folie Marinë ndërsa duhet thënë se mami duket komode në këtë ambient që shpesh identifikohet edhe si ambienti i të rinjve dhe “VIP-ave”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06200098991394
array(1) { ["section"]=> string(69) "moderatorja-e-top-channel-nis-pushimet-me-mamin-te-folie-marine-44929" }