Moderatorja e Top Channel pozon provokueshëm në ashensor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 30-05-2016 Moderatorja e Top Channel pozon provokueshëm në ashensor

Moderatorja e Top Channel, Albana Osmani është një nga femrat më seksi të ekranit dhe kjo është një foto që e ilustron më së miri.

Provokuese dhe seksi shfaqet në ashensor Albana me fustanin që i nxjerr në pah më së miri hiret femërore.

Mëngjes motivues për ndjekësit dhe fansat e saj që kanë parë këtë foto. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027897119522095
array(1) { ["section"]=> string(62) "moderatorja-e-top-channel-pozon-provokueshem-ne-ashensor-41872" }