Moderatorja seksi e ekranit s’lë gjë pa shtrembëruar dhe shkruan: S’kam nevojë për filtra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 27-01-2017 Moderatorja seksi e ekranit s’lë gjë pa shtrembëruar dhe shkruan: S’kam nevojë për filtra

Një ironi pikante kjo e moderatores së njohur të ekranit Bora Zemani.

Brunia bukuroshe ka publikuar një foto të photoshop-uar gjithandej, aq sa ka shtrembëruar derën dhe murin e ambientit ku ndodhet. 

Por të gjithë këtë e ka bërë shoqëruar me diçiturën autoironike, “S’ka nevojë përt filtër, siç më ka bërë nëna natyrë” si për të dhënë kështu një mesazh lidhur me ndërhyrjet e ekzagjëruara që u bëhen fotove nga personazhet publikë.

bor1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026092052459717
array(1) { ["section"]=> string(94) "moderatorja-seksi-e-ekranit-s-le-gje-pa-shtremberuar-dhe-shkruan-s-kam-nevoje-per-filtra-66834" }