Moderatorja sërish me pushime, përshëndet fansat nga një vend përrallor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 20-12-2016 Moderatorja sërish me pushime, përshëndet fansat nga një vend përrallor

Moderatorja Luana Vjollca, pas relaksit gjatë verës, sërish ndodhet me pushime në një vend shumë të bukur.

Luana duket tepër në formë dhe e veshur me shumë stil si gjithmonë. Fansat e saj i kanë komentuar duke e komplimentuar për mënyrën sesi duket dhe natyrën përrallore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E mrekullueshme në mbrëmjen e Top-Channel por ja sa kushton fustani i Lori Hoxhës
Këngëtari do bëhet sërish baba? Fotoja që ngjalli shumë dyshime »
Article Logic
Execution time: 0.019363164901733
array(1) { ["section"]=> string(76) "moderatorja-serish-me-pushime-pershendet-fansat-nga-nje-vend-perrallor-63229" }