Moderatorja shqiptare bëhet nënë, zbulohet gjinia dhe emri i fëmijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:30 20-01-2017 Moderatorja shqiptare bëhet nënë, zbulohet gjinia dhe emri i fëmijës

Moderatorja e emisionit të mëngjesit në “Channel One” Stela Kotri është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë sot djalin e saj të dytë dhe mësohet se i kanë vënë emrin Amos. Prezantuesja ka bërë Erosin me një vëlla duke shtuar akoma më shumë gëzimin në familje.

Stela drejton që prej shtatorit të këtij viti programin “Lind On”. Ajo ka punuar dhe në “Ora News”, “Vizion Plus”, “Alsat”, “Top Channel”. 

moderatorja.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023405075073242
array(1) { ["section"]=> string(73) "moderatorja-shqiptare-behet-nene-zbulohet-gjinia-dhe-emri-i-femijes-66167" }