Moderatorja shqiptare i habit të gjithë, poston VIDEO duke u puthur në buzë me të dashurin, në mes të…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:01 25-05-2018 Moderatorja shqiptare i habit të gjithë, poston VIDEO duke u puthur në buzë me të dashurin, në mes të… Roza Lati

Moderatorja e emisionit “Why Not” Roza Lati njihet për natyrën e saj shpërthyese dhe pa komplekse.

Bukuroshja më parë ka deklaruar se është në një lidhje, por që asnjëherë nuk ka bërë publike diçka më shumë. Ndërsa së fundmi i ka habitur të gjithë fansat me veprimin që ka bërë. Ajo ka publikuar një video, duke u puthur në buzë me të dashurin e saj në mes të restorantit, por është kujdesur që mos i zbulojë fytyrën.

Mesa duket , moderatorja nuk preferon më ta mbajë të fshehtë marrëdhënien e saj me djalin misterioz.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Modelja shqiptare feston ditëlindjen, SURPRIZA e burrit miliarder (FOTO)
Zbulohet për herë të parë i dashuri i ri i Roza Latit, puthje të zjarrta në mes të lokalit »
Article Logic
Execution time: 0.0042350292205811
array(1) { ["section"]=> string(106) "moderatorja-shqiptare-i-habit-te-gjithe-poston-video-duke-u-puthur-ne-buze-me-te-dashurin-ne-mes-te-122014" }