Moderatorja shqiptare më sensuale se kurrë, provokon teksa ngre fustanin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:17 20-11-2016 Moderatorja shqiptare më sensuale se kurrë, provokon teksa ngre fustanin (Foto)

Moderatorja e njohur shqiptare Ilda Bejleri është shfaqur këtë të dielë më sensuale se kurrë.

Në një foto të publikuar prej saj ajo shfaqet tejet provokuese teksa me njërën dorë nge cepin e fustanit dhe tregon këmbët.

E veshur me një fustan mëndafsh dhe këpucë jo shumë të larta, Ilda duket mjaft elegante.

ilda3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21163296699524
array(1) { ["section"]=> string(82) "moderatorja-shqiptare-me-sensuale-se-kurre-provokon-teksa-ngre-fustanin-foto-60134" }