Moderatorja shqiptare ndryshon ngjyrën e syve dhe të flokëve, a do e njihni (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 18-10-2016 Moderatorja shqiptare ndryshon ngjyrën e syve dhe të flokëve, a do e njihni (Foto)

Moderatorja Roza Lati ka ndryshuar modelin dhe ngjyrën e flokëve. Përveç kësaj Roza ka ndryshuar dhe ngjyrën e syve. Ajo duket e transformuar, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht. 

“Me të vërtetë e kënaqur me këto lente në sy, ”-shkruan Roza teksa ka postuar dhe një foto me “look”-un e ri.

 roza_lati.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030754804611206
array(1) { ["section"]=> string(85) "moderatorja-shqiptare-ndryshon-ngjyren-e-syve-dhe-te-flokeve-a-do-e-njihni-foto-56606" }