Moderatorja shqiptare në shoqërinë e të dashurit me tatuazhe, fotografohet në plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:02 10-07-2018 Moderatorja shqiptare në shoqërinë e të dashurit me tatuazhe, fotografohet në plazh Roza Lati

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit çdo foto dhe video nga aktiviteti i saj i përditshëm, ndërsa sot ka publikuar një foto me të dashurin e saj me të cilin ndodhet me pushime.

Roza ka pozuar e veshur me bikini, ndërsa mbi trupin e saj është mbështetur dora e një mashkulli me tatuazhe.

“U riktheva”- shkruan Roza.

-640-0-5b44b2db92c00.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Feston ditëlindjen, Ledri Vula merr dhuratën e veçantë (VIDEO)
Luana Vjollca ‘vetëshpallet’ KAPITENE »
Article Logic
Execution time: 0.0072271823883057
array(1) { ["section"]=> string(89) "moderatorja-shqiptare-ne-shoqerine-e-te-dashurit-me-tatuazhe-fotografohet-ne-plazh-127455" }