Moderatorja thotë “Kush ia prish qejfin Lali Erit”, kryebashkiaku i kthen përgjigje menjëherë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 09-10-2016 Moderatorja thotë “Kush ia prish qejfin Lali Erit”, kryebashkiaku i kthen përgjigje menjëherë (Foto)

Albana Osmani ka vendosur të mos dorëzohet në maratonën e Tiranës dhe ia ka arritur të përshkojë me këmbë plot 22 kilometra përmes autostradës Tiranë - Durrës, megjithëse nuk rrëmbeu ndonjë çmim.

“Maratona e Tiranës @mirakazhani @julkagramo se kishim provuar ndonjëhere me këmbë deri te QTU -ja , po kush ia prish qejfin Kryetarit @erionveliaj #LaliEri”, shkruan moderatorja. Ndërsa përgjigja e kryebashkiakut ka qenë e menjëhershme “Haha - Super” i shkruan Erion Veliaj.

Ssdfsefsdfhhhnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027204036712646
array(1) { ["section"]=> string(101) "moderatorja-thote-kush-ia-prish-qejfin-lali-erit-kryebashkiaku-i-kthen-pergjigje-menjehere-foto-55611" }