Moderatorja urren të ngasë makinën, por stërvitet në majë të malit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:49 02-03-2017 Moderatorja urren të ngasë makinën, por stërvitet në majë të malit (FOTO)

Reperi i njohur Gjiko, i dhuroi një Mini Cooper të dashurës së tij Elita Rudi për Shën Valentin dhe mesa duket moderatorja e ka marrë seriozisht që të mësojë të eci.

Ndonëse ajo shprehet që e urren të ngasë makinën, po përpiqet ta mësojë dhe pikërisht ka zgjedhur një vend malor, majë malit.

Elita duket shumë tërheqëse, si një zonjushë e vërtetë me veshjen dhe pozën e saj pranë makinës. 

elita_rubi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024873018264771
array(1) { ["section"]=> string(76) "moderatorja-urren-te-ngase-makinen-por-stervitet-ne-maje-te-malit-foto-70549" }