Modestia e deputetit të PS, kërkon ndihmën e lexuesve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:46 18-02-2015 Modestia e deputetit të PS, kërkon ndihmën e lexuesve Postimi i Namik Dokles në \"Facebook\"

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle është kaq modest dhe i hapur sa, për titullin e lbrit të tij, kërkon ndihmën e lexuesve në rrjetin social “facebook”.

Ai i fton lexuesit të zgjedhin mes dy titujve  “Bijtë e mjegullës” dhe “Fshati pa vajza” për botimin e romanit të tij.

Pas kësaj komentet sugjeruese të lexuesve dhe miqve të deputetit ishin të shumta por Dokle i ka lënë në ankth ata duke mos i treguar se çfarë titulli kishte zgjedhur.

Deputeti u shpreh i befasuar edhe për numrin e komenteve që nuk kishte përtuar t’i numëronte.

“Them se jam befasuar sepse statuset e mia kanë patur gjithnjë komente që shpesh e kanë kaluar numrin 100-150, por ky i fundit arriti deri ne 340”, -shkruan i vetëkënaquer Dokle.

Postimi i dytë i Deputetit në "Facebook"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097033023834229
array(1) { ["section"]=> string(57) "modestia-e-deputetit-te-ps-kerkon-ndihmen-e-lexuesve-3743" }